Naše cesta od výroby plotů až k dopravníkům

Začínali jsme v 10 lidech s práškovou lakovnou a kovovýrobou. Psal se rok 1998 a v Dašicích se namanuly skvělé výrobní prostory. Jsme tu dodnes. Už v 60 lidech a pracujeme pro malé dílničky i nadnárodní společnosti.

 

Výrobní nábytek pro Tchibo i Vodafone

Už v roce 2000 jsme pořídili první CNC děrovací stroj. Velká a drahá vymoženost to byla, ale posunula nás směrem k velkým a známým firmám jako Tchibo a Vodafone nebo německý K & L Ruppert. Začali jsme jim dodávat výrobní nábytek. Stále jim dobře slouží.

7 kilometrů oplocení pro Škoda Auto. To byla naše první velká zakázka.

Pořídili jsme CNC stroje - laser i ohraňovací lisy

Náročné požadavky Foxconnu vedly k tomu, že dnes běžnou výrobní linku složí za víkend dva lidi se dvěma imbusy.

Díky CNCčku nás oslovil pardubický Panasonic, jestli zvládneme dodat montážní linku. Zvládli jsme jich nakonec 12 a zjistili jsme při tom zajímavou věc: ze 120 vteřin svařování jednoho dílu bylo jen 10 vteřin vlastní svařování a zbylých 110 vteřin byla manipulace. Tím jsme objevili kouzlo stopek a tzv. vedlejších výrobních časů.

A tyto velké vedlejší časy jsme začali řešit, jak u nás, tak i u jiných výrobních podniků. Postupně nás to naučilo zjednodušovat a zefektivňovat práci. A jak jsme pořád potřebovali upravovat organizaci výroby v dílně, neustále přestavovat stoly a ručně přesouvat těžké díly. Začala tak vznikat myšlenka univerzálního konstrukčního systému pro dílny a výrobní podniky. Zárodek Filipa.

Od roku 2004 spolupracujeme s Foxconnem a postupně zavedli 40 výrobních linek. Ze začátku šlo spíše o pracovní stoly pro montážní pracovníky, různé dopravníky a jednoduché manipulátory. Variabilita potřeb a tlak na rychlou výrobu nám umožnili perfektně vyladit konstrukční prvky Filipa.

Rok 2019 - nový název firmy a technologické změny

Od 1.1.2019 vystupujeme pod novým názvem Marie Švédová – COLOR SET.

Marie Švédová – COLOR SET
Jungmannova 30, 533 03 DAŠICE
IČO: 65707966
DIČ: CZ6458250667

Snažíme se pro vás technologicky zdokonalit náš provoz, připravujeme řadu změn, rozšiřujeme výrobu, a díky tomu se navýšily i naše VÝROBNÍ KAPACITY, a to jak pro zámečnickou výrobu, tak i v oblasti povrchové úpravy kovů!

V roce 2019 jsme koupili nový LASER od firmy Bystronic Czech Republic

Napište nám, něco užitečného vymyslíme

Na emaily odpovídáme obratem, nejpozději následující pracovní den a vaši emailovou adresu nikomu nepředáme.

Máte raději telefon?

(+420) 777 752 283